گزیده اخبار

مهم ترین عناوین خبری استان گیلان

یکشنبه, 28 شهریور 1400 ساعت 10:44

از شرکت گاز گیلان به عنوان دستگاه برتر در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز تقدیر شد مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 4057 شناسه خبر : 4057

از شرکت گاز گیلان به عنوان دستگاه برتر در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز تقدیر شد


در مراسمی با حضور استاندار گیلان و رئیس ستاد اقامه نماز استان از دستگاه های دولتی موفق در ترویج و توسعه فرهنگ نماز تجلیل بعمل آمد.

به گزارش آفتاب شمال ، ارسلان زارع استاندار گیلان با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از اندیشه‌های خلاقانه نسل جوان در تبلیغ شعائر اسلامی، ترویج نماز را در کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر خواند و گفت: لازمست با توجه به گسترش استفاده از فضای مجازی، از این بستر به‌عنوان فرصتی برای ارتقاء سجایای اخلاقی استفاده شود.

ارسلان زارع با اشاره به آسیب جدی بیماری کرونا به همه بخش‌ها و ضرورت پرهیز از شکل‌گیری اجتماعات گفت: نمازهای جماعت نیز با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک برگزار می‌شود که امیدواریم با تسریع فرآیند واکسیناسیون شاهد برگزاری نمازهای جماعت در مراکز آموزشی هم باشیم.

وی با تأکید بر اینکه به واسطه نقش موثر اقامه نماز در بخش های گوناگون جامعه، برپایی این فریضه الهی در مساجد، ادارات دولتی و مدارس باید بیش از پیش مورد توجه باشد، افزود: نمونه‌های زیبایی از حضور منظم افراد در صفوف نماز جماعت در ادارات، واحدهای صنعتی و تولیدی و مراکز آموزشی شکل می‌گیرد که پخش این جلوه‌ها از صدا و سیما می‌تواند منجر به ترویج این مهم باشد.

در پایان این مراسم از شرکت گاز استان گیلان بعنوان یکی از دستگاه های برتر در امر ترویج و توسعه فرهنگ نماز در استان با اهدای لوح تقدیر به مدیرعامل این شرکت تجلیل بعمل آمد.

 

بازدید 94 بار آخرین ویرایش در یکشنبه, 28 شهریور 1400 ساعت 12:15