گزیده اخبار

مهم ترین عناوین خبری استان گیلان

دوشنبه, 22 شهریور 1400 ساعت 11:13

از ابتدای سال گذشته تا کنون در استان گیلان صورت پذیرفت : احداث بیش از 1400 كیلومتر كابل خودنگهدار با اعتباری قریب به 180 میلیارد تومان مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 4034 شناسه خبر : 4034

از ابتدای سال گذشته تا کنون در استان گیلان صورت پذیرفت :احداث بیش از 1400 كیلومتر كابل خودنگهدار با اعتباری قریب به 180 میلیارد تومان


به گزارش خبرنگار  آفتاب شمال  حسین منکوئی : آیین بهره برداری اصلاح و جایگزینی 2000 متر شبکه سیمی فرسوده با صرف هزینه قریب به 3 میلیارد ریال به کابل خودنگهدار در روستای طالکام از توابع شهرستان خمام با حضور جمعی از مقامات محلی برگزار شد.


درحاشیه این مراسم محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان ازتلاش های امور های توزیع برق شهرستان ها و همچنین از صبر،شکیبایی و همراهی خوب مردم قدردانی کرد و گفت: از ابتدای سال 99 تا کنون و با اولویت شناسایی نقاط حادثه خیز و قابل بهبود، قریب به 1400 کیلومتر از شبکه های توزیع برق فرسوده استان با کابل خودنگهدار جایگزین شده است.

وی افزود: اعتبار صرف شده برای اینکار تا کنون قریب به 180میلیارد تومان بوده و هدف اصلی از اجرای آن حرکت به سوی پاسخگویی بهتر به مشترکین و افزایش کیفیت خدمت رسانی است.

هنرمند خاطرنشان کرد: امروز نیز در شهرستان خمام و در روستای طالکام و به همت 5 اکیپ اجرایی با اعتباری قریب به 3 میلیارد ریال، 2000 متر شبکه فرسوده به کابل خودنگهدار تبدیل شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان اظهار داشت: در شهرستان خمام در سال 1399 ، بالغ بر 28 کیلومتر کابل خودنگهدار با اعتباری حدود 34 میلیارد ریال و در سال 1400 نیز تا کنون 15 کیلومتر کابل خودنگهدار با صرف هزینه بیش از 22 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.

وی استفاده از امکانات فضای مجازی در ایام کرونایی را ضروری خواند و تاکید کرد: سامانه برق ایران (برق من ) کوتاهترین راه برای رفع مشکلات و اعلام خاموشی ها محسوب می شود برای تحقق این مهم، مشترکین می توانند با مراجعه به سایت شرکت به آدرس ww.gilanpdc.irیا کافه بازار بانصب این اپلیکیشن جامع و کار بردی از مزایای آن استفاده کنند.

شایان ذکر است در این مراسم مهندس عبدالوحید احمدی فرماندار شهرستان خمام، عصمت محمد دوست بخشدار مرکزی خمام ، مهندس آرش واقف رئیس اداره توزیع برق خمام و جمعی دیگر از مسئولین این شهرستان حضور داشتند.

 

بازدید 72 بار