چاپ کردن این صفحه
پنج شنبه, 25 خرداد 1396 ساعت 00:52

نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات استراتژیک کشاورزی و صنایع وابسته ایران و کشورهای CIS در استان گیلان برگزار می شود مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 96203148 شناسه خبر : 96203148

برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات استراتژیک کشاورزی و صنایع وابسته ایران و کشورهای CIS در استان گیلان


نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات استراتژیک کشاورزی و صنایع وابسته ایران و کشورهای CIS در استان گیلان برگزار می شود.
به گزارش آفتاب شمال : رئیس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان  در گفتگو با خبرنگار پایگاه آفتاب شمال با اعلام خبر برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی محصولات استراتژیک کشاورزی و صنایع وابسته ایران و کشورهای CIS در استان گیلانگفت: این نمایشگاه از تاریخ 17 لغایت 20 مرداد در مرکز نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.


روهام قلیچی افزود: نمایشگاه مذکور با هدف ارائه آخرین دستاوردهای حوزه کشاورزی و محصولات غذایی و صنایع وابسته و ایجاد تعامل و بازاریابی محصولات و خدمات مرتبط و تبادل تجربیات و گسترش روابط تجاری میان شرکت های استانی، کشوری و بین المللی دایر خواهد شد.
وی تصریح کرد: شرکت های معتبر کشوری و استانی در زمینه تولید محصولات کشاورزی، صنایع غذایی، صنایع تبدیلی کشاورزی ساخت ماشین آلات و تجهیزات، تولید مواد اولیه حوزه دام و طیور، صنایع بسته بندی، شرکت های خدمات مشاوره و ... در کنار چندین شرکت مهم خارجی از حوزه CIS در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و به ارائه آخرین دستاوردهای خود خواهند پرداخت.


رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان همچنین از آغاز ثبت نام جهت دریافت غرفه نمایشگاهی برای حضور در این نمایشگاه خبر داد و گفت: با عنایت به محدودیت و اولویت زمانی ثبت نام، از تمامی واحدهای معتبر و فعال استان گیلان در حوزه های مربوط به کشاورزی، دعوت می شود برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در نمایشگاه با شماره تلفن های 33261046 و 33261047 و 33225736 تماس حاصل نموده و یا به وبسایت رسمی مرکز اموزش بازرگانی استان گیلان www.gilan-btc.ir مراجعه نمایند.

 

بازدید 1912 بار آخرین ویرایش در پنج شنبه, 25 خرداد 1396 ساعت 00:48