مهم ترین عناوین خبری استان گیلان

دوشنبه, 10 آذر 1393 ساعت 12:22

متخلف سابقه دار دستگیر شد مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش آفتاب ايران :  یک متخلف معروف و سابقه دار شکار و صید در منطقه پیربازار رشت به همراه  یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز پس از تعقیب و گریز در دام مامورین یگان حفاظت محیط زیست گیلان افتاد .

 

این  شکارچی متخلف که مدتها بود به انحاء مختلف از دست ماموران متواری می شد ، سرانجام ، طی عملیات رهگیری و کمین نیروهای یگان حفاظت محیط زیست گیلان به همراه یک قبضه سلاح شکاری دولول قاچاق در منطقه پیربازار رشت دستگیر و جهت طی مراحل قانونی و اخذ دستورات قضایی به پاسگاه انتظامی دلالت گردید.                                                                                             

لازم به ذکر است دستگیری این شکارچی متخلف حرفه ای سابقه دار بازتاب گسترده ای در منطقه و در بین دوستداران محیط زیست داشته است . در همین راستا مامورین یگان حفاظت محیط زیست استان طی عملیات جداگانه ای موفق به دستگیری یک متخلف دیگر شکار و صید در منطقه حسین بکنده تالاب بین المللی انزلی شدند که طی گزارشات واصله به شکل وسیع پرندگان مهاجر را قتل عام مینمود . این شکارچی متخلف نیز پس از شناسایی و رهگیری سرانجام در ساعت 30/23 به همراه یک قبضه سلاح شکاری دولول  و تعداد 12  قطعه مرغابی شکار شده دستگیر و تحویل مراجع ذیصلاح قضایی گردید.
شایان ذکر است که در این عملیات ، پشتیبانی بسیار خوبی از سوی پلیس اطلاعات و امنیت شهرستان انزلی انجام گرفت .

بازدید 3722 بار آخرین ویرایش در دوشنبه, 10 آذر 1393 ساعت 12:21