گزیده اخبار
چهارشنبه, 17 شهریور 1400 ساعت 10:45

پروژه نظرسنجی از ذینفعان شرکت گاز استان گیلان آغاز شد مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شناسه خبر : 1413 شناسه خبر : 1413

پروژه نظرسنجی از ذینفعان شرکت گاز استان گیلان آغاز شد


در شهریور سال جاری طرح نظرسنجی از ذینفعان شرکت گاز استان گیلان با همکاری مرکز افکارسنجی جهاد دانشگاهی گیلان در بخش های مشترکین جز و عمده، پیمانکاران و تامین کنندگان کالا، همسایگان صنعت، نمایندگان جامعه و ذینفعان اصلی شرکت آغاز شد.

به گزارش آفتاب شمال  ، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر انجام نظرسنجی از ذینفعان این شرکت در 9 حوزه مختلف، گفت: این طرح بر اساس نظام نامه ابلاغی شرکت ملی گاز ایران به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف عملکرد شرکت و ارایه راهکار جهت بهبود عملکرد و افزایش سطح رضایتمندی ذینفعان انجام می شود.

وی با اشاره به شرایط ویژه مرتبط با بیماری کرونا در استان اظهار داشت: بعلت کرونا، نظرخواهی از مشترکین در برخی نقاط به صورت تلفنی انجام می شود و کلیه اطلاع دریافتی پس از ثبت در سامانه نظرسنجی شرکت گاز استان گیلان مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت.

حسین اکبر نتایج حاصل از این طرح پژوهشی را درجهت ارتقاء سطح بهره وری شرکت گاز بسیار مهم برشمرد و بیان کرد: به علت اهمیت ویژه این پروژه، کلیه مراحل انجام آن تحت نظارت دقیق کمیته نظرسنجی و کارشناسان شرکت گاز به صورت مستمر مورد نقد و بررسی قرار می گیرد تا از وقوع هرگونه انحراف در مسیر اجرای پروژه جلوگیری شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان گفت: این شرکت براي بهبود سطح کیفی خدمات به مشتركين علاوه بر نظرسنجي سالانه، از راه های مختلف همچون و‌ب‌سایت، تلفن گویای 3414، نرم افزار موبایلی خدمات الکترونیک گاز گیلان، سامانه پيام كوتاه 30006194 و ... نظرات و پيشنهادات مردم و مشترکین را دريافت و نسبت به رفع موانع و معایب موجود و ارتقاء سطح کیفی خدمات اقدام می کند.

 

بازدید 117 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 17 شهریور 1400 ساعت 09:51