پنج شنبه, 15 آبان 1393 ساعت 09:23

واکنش دوباره نسبت به پذیرش بدون مجوز دانشجوی دکتری در دانشگاه آزاد مطلب ویژه

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم که پیشتر نسبت به پذیرش بدون مجوز دانشجوی تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد واکنش نشان داده بود، بار دیگر درباره رشته محل‌های بدون مجوز این دانشگاه هشدار داد و گفت: تکلیف دانشجویان این رشته‌ها در مراجع ذی‌ربط بررسی می‌شود.


به گزارش آفتاب ايران به نقل از فارس ، سیدحسین حسینی با بیان اینکه رشته‌های جدید دانشگاه آزاد اسلامي در دوره جدید مقطع دکتری مجوز ندارد، گفت: پذیرش دانشجویان در رشته‌های جدید مقطع دکتری دانشگاه آزاد بر اساس مصوبات شورای گسترش نبوده و از طریق مراجع ذیربط در حال پیگیری این موضوع هستیم.

وی افزود: مراجعی مانند شورایعالی انقلاب فرهنگی، مجلس شورای اسلامی و وزارت علوم، تحقيقات و فناوري این مساله را پیگیری و بررسی می‌کنند تا قضیه با استدلال اعلام شود.

مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم در رابطه با تعیین تکلیف دانشجویان ورودی این رشته‌ها گفت: ابتدا باید اصل قضیه حل شود و سپس در رابطه با دانشجویان هم تصمیم می‌گیریم، اگر واحد مربوطه شرایط لازم را داشته باشد می‌تواند مجوز بگیرد و اگر شرایط لازم را نداشته باشد دانشجویان باید به واحد دیگری منتقل شوند ولی قطعا برای دانشجویان سازوکاری درنظر گرفته می‌شود.

بازدید 3867 بار